مبلمان و دکوراسیون

چرا دکوراسیون داخلی در همه جا لازم است؟

بدون دیدگاه

دکوراسیون داخلی؛ لازمه همه جا

دکوراسیون یک واژه فرانسوی است؛ اما امروزه در زبان فارسی زیاد به گوشمان می خورد. به طور کلی این واژه
به معنای هماهنگ کردن اشیاء، لوازم خانه با رنگ دیوارها، کاشی ها و … است. امروزه معنی این کلمه برای هیچ کس مبهم نیست؛ اما چرا ما باید از دکوراسیون داخلی در خانه، شرکت یا محل کار استفاده کنیم؟ این علم یا صنعت چه تاثیری بر یک خانه دارد؟

صنعت دکوراسیون؛ روح بخش خانه های شما

فرقی نمی کند که خانه شما ویلایی باشد یا یک خانه نقلی آپارتمانی! همه ما در خانه های خصوصی زندگی
می کنیم و ساعت  های زیادی را در آنجا می گذرانیم. معنی خانه می تواند برای هر کس متفاوت باشد. شخصی خانه را صرفا برای استراحت انتخاب می کند و شخصی برای لذت بردن از زندگی!

دکوراسیون زیبای خانه

قطعا اگر شما هم خانه را برای لذت بردن از زندگی روزمره خود انتخاب کرده اید و می خواهید در این مکان آرامش را تجربه کنید، باید از دکوراسیون خاصی در خانه های خود استفاده کنید.

دکوراسیون چه کاری انجام می دهد؟

شاید اگر تا به حال دنبال فضای لوکسی بوده اید، اسم دکور و دکوراسیون را شنیده اید؛ اما معمولا برداشت ما از دکوراسیون تنها زیبا کردن خانه با یک سری وسایل و رنگ ها است! زمانی که علم روانشناسی با این صنعتدر هم آمیخته شود، معجزه ای غیر از زیبایی رخ می‌دهد.

اجازه دهید این مسئله را باز کنیم. تا به حال اتفاق افتاده وارد یک محلی مانند خانه دوستان یا شرکتی شوید و به یک باره احساس آرامش کنید؟ یا اینکه برعکس وارد یک محلی شده اید و به محض ورود یک احساس غم تمام ذهن شما را فرا گیرد!؟ این دقیقا همان کاری است که دکوراسیون می‌کند.

احساساتی که یک دکوراسیون می تواند به شما منتقل کند

استفاده از این صنعت؛ یک چاقوی دو لبه

دکوراسیون یک چاقوی دو لبه است، هم می تواند خانه شما را زیبا و آرامش بخش کند، هم می تواند ظاهر خانه شما را آشفته نشان دهد. پس در انتخاب دکور خوب دقت کنید!

ترکیبی سلامت بخش

به غیر از خانه، همه محل هایی که با عبور و مرور مردم در ارتباط هستند باید با یک علم روانشناسی درست طراحی شوند.

رنگ بندی جذاب فضا

فرض کنید وارد یک مطب دکتر شلوغ می‌شوید که بیماران بد حالی در آنجا حضور دارند. در و دیوارهای این مطب همگی از رنگ های تیره ساخته شده اند، هیچ لوازم جذابی در این مطب نیست. در این حالت قطعا همه بیماران حالشان از چیزی که بوده بدتر می‌شود! اما تصور کنید همین مطب شلوغ دارای دیوارهای با رنگ آبی روشن و گلدان های سبز پشت پنجره و روی زمین است. روی دیوارهای آن تابلوهای دکوراتیو با رنگ آبی و سبز خودنمایی می کند. در این حالت است که ترکیب دکوراسیون و علوم روانشناسی به یک ترکیب سلامت بخش تبدیل
می شود.

حامی کت؛ حمایت کننده صنعت دکوراسیون

اپلیکیشن حامی کت تنها یک اپلیکیشن فروشگاهی نیست! ما در حامی کت تلاش کرده ایم که با جمع کردن بهترین خدمات و مشاغل هم به مردم و هم به خدمات دهندگان و مشاغل کمک کنیم.

حامی کت، حامی بازار امن و بی واسطه

اگرچه دکوراسیون به یک امری حیاتی و مهم برای طراحی خانه و شرکت تبدیل شده است؛ اما باید باور داشته باشید که بدون داشتن علم معماری و علم روانشناسی هیچ وقت نمی توانید یک خانه و شرکت بدون نقصی
داشته باشید. ما در حامی کت بهترین خدمات دهندگان دکوراسیون را جمع کرده ایم تا مردم عزیزمان بتوانند به راحتی از این صنعت استفاده کنند.

Tags: مبلمان و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

به دنبال روشی ارزان برای تغییر دکوراسیون خانه خود هستید؟
فهرست