زیبایی و سلامت

پد آرایشی یا براش ؟ کدام برای آرایش شما مناسب‌تر است؟

بدون دیدگاه

آیا برای آرایش صورت استفاده از پد آرایشی یا براش  لازم است؟

شاید تا چند دهه اخیر بسیاری از خانم ها هنگام آرایش کردن و استفاده از کرم پودر، رژگونه و حتی سایه به جای استفاده از پد آرایشی یا براش از دست استفاده می کردند که علاوه بر کثیف شدن دست توسط کرم پودر به صورت یکنواخت کرم پودر بر روی صورت پخش نمی شد که خوشبختانه با ورود براش و پدهای آرایشی به دنیای وسایل آرایشی این مشکل حل گردید برای داشتن آرایش جذاب و تمیز، داشتن پد آرایشی و براش جزء الزامات آرایش می باشد. یکی از دغدغه های بسیاری از خانم ها در حین آرایشی این است که برای داشتن آرایش بهتر و ماندگاری بیشتر کرم پودر و رژگونه استفاده از پد آرایشی یا براش کدام بهتر است؟  در انتخاب براش باید دقت داشت که براش از الیاف طبیعی ساخته شده باشد که آرایش بهتر و طبیعی تر را برای ما به ارمغان بیاورد علت استفاده از براش در آرایش را می توان:

  • بهداشت فردی بیشتر
  • پوشش و کاور بهتر لوازم آرایشی
  • صرفه جویی در مصرف لوازم آرایشی
  • داشتن آرایشی تمیز تر عنوان کرد
براش و پد آرایشی
براش و پد آرایشی

پد آرایشی یا براش از کدام استفاده کنیم؟

 استفاده از پد آرایشی سبب محو شدن و یکدست پخش شدن و یکنواختی مواد آرایشی روی صورت می شود که براش هم همین کار را با دقت و تمرکز بیشتری انجام می دهد. از آنجایی که هزینه خرید براش های آرایشی همیشه بیشتر از پد آرایشی می باشد در صورتی که قصد صرفه جویی در هزینه را داشته باشیم گزینه مناسب برای آرایش کردن استفاده از پد آرایشی می باشد. استفاده از پد آرایشی سبب می شود پوشش دهی آرایش به خوبی صورت گیرد  و  در نتیجه آرایشی  بی‌نقص تر و یکدست تر و از طرفی  ماندگاری بالاتری هم خواهد داشت بهتر است در هنگام استفاده از  محصولات آرایشی مبتنی بر پودر از جمله (کرم پودر، رژ گونه بعضی از هایلایتر ها   بیشتر از براش  آرایشی استفاده کرد  زیرا کنترل بیشتری در قرار گرفتن مقدار مورد نیاز کرم پودر بر روی صورت دارد و استفاده از براش در حین آرایش بیشتر برای آرایش چشم و ابرو ضروری است.

پد و براش آرایشی
پد و براش آرایشی

آرایش روزمره

هر چند که استفاده از پد آرایشی در حین کرم پودر زدن نیاز به مهارت خاصی دارد برخی از آرایشگران حرفه ای اعتقاد دارند برای افرادی که مهارت کافی در زدن کرم پودر ندارند بهتر است از براش استفاده کنند که به صورت یکنواخت بر روی صورت کرم پودر پخش شود. و برای داشتن آرایش زیبا با کانتورینگ مناسب استفاده از پد آرایشی  به دلیل اینکه مرزی از رنگ ها را در آرایش بر روی صورت نمی گذارد گزینه مناسبی می باشد  در صورت استفاده از پنکیک و کرم پودر بهترین گزینه استفاده از پد آرایشی حوله ای و پدهای اسفنجی تخم مرغی شکل است تا استفاده از براش. یکی از نکاتی که در حین آرایش کردن باید  مد نظر قرار داد این است که تنوع براش و پدهای آرایشی بالا می باشد و طبیعتا نوع استفاده از آنها هم متفاوت می باشد و در حین آرایش کردن باید این نکته را جدی گرفت.   

استفاده از انواع براش آرایشی

Tags: زیبایی و سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

هر چیزی که باید درباره ولنتاین بدانید
امسال آرایش لایت رو انتخاب کن!
فهرست