وبلاگ

بازی فکری های مهیج و سرگرم کننده برای خانواده ها!

بازی فکری سبب افزایش خلاقیت و هوش کودکان و نوجوانان می شود همچنین از بروز آلزایمر و فراموشی در بزرگسالان جلوگیری می کند. برخی از بازی¬های فکری به صورت گروهی طراحی شده است. انجام خانوادگی این قبیل بازی ها علاوه بر محاسن ذکر شده موجب افزایش صمیمیت در خانواده ها نیز می شود. حضور پدر و مادر در بازی فرزندانشان می تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس آنها شود.

به دنبال روشی ارزان برای تغییر دکوراسیون خانه خود هستید؟

دکوراسیون خانه یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه شود. روش های ارزان و کاربردی برای تغییر دکوراسیون منزل وجود دارد. بنابراین، همیشه لازم نیست که برای تغییر ظاهر منزل از روش های گران قیمتی مانند تغییر مبل ها، تغییر کابینت ها و … استفاده کرد.

برای زیبایی بیشتر لباس و استایلتان آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید.

برخی افراد لباس های آستین پف دار را دوست ندارند به دلیل اینکه اگر این پف تا شانه ادامه پیدا کند و لباس با پوشش کامل همچون روسری پوشیده شود، چهار شانه به نظر می رسند.
اگر همین افراد پارچه های ظریف با کمر چسبان و طرح خلوت، لباس آستین پف دار که پف آن از مچ تا آرنج ادامه پیدا کند، استفاده کنند بسیار جذاب به نظر می رسند.

تاثیر اسباب بازی بر خلاقیت کودک

همانطور که کودکان همواره برای رشد جسمانی خود نیاز به تغذیه‌ی مناسب خواهند داشت، روح آنان نیز با استفاده از اسباب بازی تغذیه می‌شود. این موضوع به رشد حرکتی، مهارتی، اجتماعی، عاطفی و خصوصا خلاقیت کمک بسیار زیادی می‌کند. ما در این مقاله به تاثیر اسباب بازی بر خلاقیت کودک خواهیم پرداخت.

رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ ها در علم روانشناسی سرشار از معنا و مفهوم می باشند. به همین دلیل است که استفاده از انواع رنگ ها در دکوراسیون منازل مورد توجه قرار گرفته است. رنگ زرد یکی از رنگ هایی است که به دلیل جذابیت بالایی که دارد بیش از سایر رنگ ها مورد توجه قرار می گیرد به همین دلیل در این مطلب به استفاده از این رنگ در دکوراسیون منازل خواهیم پرداخت.

اصول چیدمان دیوارکوب و قاب ها در منزل را بدانید

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی منزل، ممکن است ناخودآگاه به راحتی از کنار بسیاری نکات، به سادگی عبور کنید؛ اصول چیدمان دیوارکوب و قاب ها در منزل، یکی از این نکات مهم است که نباید به راحتی از آن چشم پوشی کرد. چیدمان دیوارکوب وقتی اصولی باشد، تأثیر زیادی بر زیبایی دکوراسیون منزل دارد.

آشنایی با راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها

امروزه بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها در طول روز می باشند. راهکار های زیادی برای افزایش ماندگاری عطر ها وجود دارد که از مهمترین آن می توان به نگهداری صحیح عطر ها در محیط های خشک و خنک، استفاده از عطر در نواحی نبض دار بدن و … اشاره کرد.

نقاشی کودکانه و تاثیر آن بر رشد کودک

نقاشی کودکانه و شناخت عواطف و احساسات نقاشی کودکانه راه ارتباطی یک کودک  برای به تصویر کشیدن احساسات و رفتار های درونی خود با ماست. کودکان با ترسیم نقاشی قصد…

لباس عید چی بخرم مد باشه؟

خرید لباس عید برای ایرانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .
خرید لباس عید در گذشته از لحاظ نوع خرید و مد در آن زمان با حال حاضر تفاوت دارد .اکثر مردم برای خرید لباس عید ویژگی هایی مد نظرشان است . 1- شیک بودن2- مقاومت 3-سادگی در عین زیبایی 4- قیمت 5-رنگ

فهرست