وبلاگ

انواع کت و شلوار زنانه جدید

انواع مختلفی از کت و شلوار زنانه وجود دارد که بسته به موقعیتی که فرد در آن قرار خواهد گرفت طراحی می شود. یکی از پرطرفدار ترین مانتو های زنانه…

پرورش کودک خلاق در محیط خانواده

برخی تصور می‌كنند كه خلاقیت استعدادی ذاتی است كه کودکان آن را دارند یا ندارند. همانطور كه همه كودكان به یک اندازه باهوش نیستند، بلکه به همان اندازه نیز خلاق نیستند. به طور کلی خلاقیت مهارت بیشتری نسبت به استعداد ذاتی دارد که خانواده‌ها می‌توانند به رشد و پرورش کودک خلاق خود کمک کنند.

نقاشی کودکانه و تاثیر آن بر رشد کودک

نقاشی کودکانه و شناخت عواطف و احساسات نقاشی کودکانه راه ارتباطی یک کودک  برای به تصویر کشیدن احساسات و رفتار های درونی خود با ماست. کودکان با ترسیم نقاشی قصد…

راهکار های تمیز کردن گاز

نظافت خانه معمولا فوت و فن هایی دارد که دانستن این فوت و فن ها برای همه ی خانم های خانه دار لازم است. یکی از موارد مهمی که در نظافت خانه توجه بسیاری به آن می شود تمیز کردن گاز است که لازم است از مواد مختلفی برای این کار کمک گرفت. در ادامه به برخی از این مواد اشاره خواهیم کرد.

ترفند ها و نکات استفاده ی مناسب از فضای کابینت ها

استفاده ی مناسب از فضای کابینت ها در آشپزخانه هایی که فضای کافی ندارند گزینه مناسبی است. برای این کار نیاز است که با یک سری نکات و ترفند ها آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با ترفند هایی که می توانید با کمک آن از فضای کابینت نهایت استفاده را ببرید آشنا کنیم.

چند ترفند برای خانه تکانی عید

نکته اصلی و مهم در خانه تکانی داشتن برنامه ریزی دقیق و پایبند بودن به آن است. پس در شروع کار باید دست به قلم شویم و با توجه به مدت زمانی که برای خانه تکانی در نظر گرفتیم هر مکان را جداگانه زمان بندی کنیم. در آخر هم بنویسیم که برای هر مکان چه جاهایی باید تمیز و مرتب شود.

پد آرایشی یا براش ؟ کدام برای آرایش شما مناسب‌تر است؟

برای داشتن آرایش طبیعی و زیبا داشتن پد آرایشی یا براش از الزامی ترین وسایل می باشد که به واسطه این وسایل، مواد آرایشی به صورت یکنواخت بر روی پوست صورت قرار می گیرند و زیبایی افراد را دو چندان می کنند. بسیاری از افراد اعتقاد دارند که برای استفاده از کرم پودر استفاده از براش و برای پنکیک زدن گزینه مناسب استفاده از پد آرایشی است.

رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ ها در علم روانشناسی سرشار از معنا و مفهوم می باشند. به همین دلیل است که استفاده از انواع رنگ ها در دکوراسیون منازل مورد توجه قرار گرفته است. رنگ زرد یکی از رنگ هایی است که به دلیل جذابیت بالایی که دارد بیش از سایر رنگ ها مورد توجه قرار می گیرد به همین دلیل در این مطلب به استفاده از این رنگ در دکوراسیون منازل خواهیم پرداخت.

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ جوابی متناسب با سلیقه شما

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ بسیاری از افراد در هنگام تعویض دکوراسیون خانه این سوال را می پرسند. انتخاب رنگ یا کاغذ دیواری برای خانه شما دقیقا بستگی به نوع سلیقه شما دارد. البته میزان نوری که شما می خواهید هم در انتخاب کاغذ دیواری و رنگ موثر خواهد بود. بهتر است بگوییم رنگ برای خانه های کم نورتر مناسب تر است.

فهرست