پوشاک و مد

شلوار بگ استایل و نحوه ست کردن آن

بدون دیدگاه

شلوار بگ

   شلوار بگ از نوع شلوارهای گشاد و راحتی هستند که در دنیای مد و فشن هنوز جایگاه ویژه ای دارند. جنس پارچه ای آن مناسب تابستان و نمونه های چرمی و جین آن قابل استفاده در فصل زمستان هستند. می توانید از شلوار بگ رسمی در مهمانی های رسمی یا در محل کار استفاده کنید. به دلیل گشاد بودن این شلوارها گاهی به نظر می رسد که کمی شلخته هستید اما نگران نباشید می توانید از شلوارهایی که کمتر بگی هستند بپوشید.

این شلوار یک ترند مناسب برای سنین مختلف است و می توان با کفشها و بلوزهای مناسبی آن را ست کرد و از این استایل لذت برد. اگر از آن دست افرادی هستید که دوست دارید از کمربند استفاده می کنید می توانید از کمربندهای باریک استفاده کنید و زیبایی آن را به چشم ببینید. پس دست به کار شوید. با خرید یک شلوار بگ استایل خودتان را متفاوت کنید تا همه انگشت به دهان بمانند.

شلوار بگ استایل با کفش پاشنه بلند
ست شلوار بگ چرم با کفش پاشنه بلند

شلوار بگ استایل و نحوه ست کردن آن

    شلوار بگ به راحتی با تیپ های مختلفی از پیراهن، مانتو، کت و کفش قابل ست کردن هستند.

چنانچه در فصل زمستان هستید می توانید با خرید یک شلوار بگ چرمی زیبا و استفاده از رنگ سفید در دیگر پوشاک خود یک استایل شیک و رسمی برای خودتان بوجود بیاورید.

این شلوار با پوشیدن کفش های پاشنه بلند زیبایی زنانه ای برایتان به ارمغان می آورد. این استایل مناسب مهمانی و دورهمی های دوستانه خواهد بود.

اگر از پوشیدن لباس های طرح دار لذت می برید دست به کار شوید و با خرید یک شلوار بگی طرح دار به استایل خود زیبایی خیره کننده ای ببخشید.

شلوار بگ استایل با مانتو بلند شیک
ست زیبای شلوار بگ با مانتو بلند یک شک

انتخاب این مدل شلوار برای سنین مختلف

چنانچه کمی سنتان بالا رفته می توانید از رنگ های مشکی و طوسی بهره ببرید و استایل خود را به روز کنید. همراه آن می توانید از تیشرت و یا پیراهن های مشابه مردانه هم ست کنید.

بسیاری از سلبریتی ها طرفدار استایل این شلوار هستند چرا که می توان آن را با انواع تیشرت های ساده و بلوزهای اندامی زنانه یا تاپ های جذب ست کرد.

در زمان استفاده از شلوار بگ خط کمرتان مشخص باشد چرا که به اندامتان جلوه زیبایی می بخشد. همچنین  خوب است که بلوز داخل شلوار باشد. می توانید از استایل تک رنگ استفاده کنید. چنانچه می خواهید قد بلندتر دیده شوید کفشان دیده نشود.

با این شلوارمی توانید مانتوهای بلند بپوشید تا استایل خانومانه ای داشته باشید. همچنین مانتوهای کتی شکل زیبایی به استایل شما خواهد بخشید. مانتوهای جلوباز هم می توانند مناسب باشند. هودی ها برای فصل زمستان برای ست کردن با این شلوارمناسب است.

شلوار بگ با مانتو کتی
ست کردن شلوار بگ با مانتو کتی

اگر برای ست کردن شلوارتان با لباس دچار شک هستید می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید چون با همه رنگ لباس به راحتی ست می شوند. رنگهای طوسی، سفید و کرمی از انواع رنگ های خنثی هستند.

از تا کردن پاچه شلوار اجتناب کنید چرا که جلوه زیبایی ندارد و از نظر حرفه ای خوب نیست.

شلوارهای جین بگی هم برای ساختن یک استایل هنری خلاقانه است همچنین می توانید با اضافه کردن آکسسوار هنری استایل زیبایی برای خودتان بسازید.

Tags: پوشاک و مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

انواع کت و شلوار زنانه جدید
برای زیبایی بیشتر لباس و استایلتان آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید.
فهرست