مبلمان و دکوراسیون

به دنبال روشی ارزان برای تغییر دکوراسیون خانه خود هستید؟

بدون دیدگاه

تغییر دکوراسیون ارزان منزل برای ایام عید

به دنبال تغییر دکوراسیون ارزان منزل برای ایام عید هستید، ولی نمی دانید که از چه روشی استفاده کنید که هم ارزان باشد هم کاربردی؟ بسیاری از ما، هنگامی که اسم تغییر دکوراسیون را می شنویم، روش های گرانی مانند تعویض کابینت ها، خریدن فرش، تعویض مبل ها و … ذهنمان را مشغول می کند؛ اما این تنها راه تغییر دکوراسیون نیست! اگر به دنبال روش ارزان برای تغییر دکوراسیون در ایام عید هستید، در این مقاله با ما همراه باشید تا روش ها شگفت انگیز و ارزانی را به شما معرفی کنیم که می توانند ظاهر خانه شما را دگرگون کنند!

قاب دکوراتیو روی دیوارهای غوغا به پا می کند!

وقتی اسم قاب و قاب نقاشی می آید، شاید همه تصور کنند که این قاب های گران می باشند و از پس هزینه خرید آن ها بر نمی آیند. درست است که قاب های نقاشی کمی گران قیمت به نظر می رسند؛ اما تابلوهای دکوراتیو مشکل هزینه را برای ما حل کرده است. تابلوهای دکوراتیو تابلوهای ارزان قیمتی هستند که در انواع سایزها و شکل ها موجود هستند. می توانید در بالای مبل خود یک تابلو دکوراتیو چند تکه متناسب با رنگ دیوار خودتان آویزان کنید.

تابلو های دکوراتیو
تابلو دکوراتیو و چیدملن خاص منزل

گل ها به دکوراسیون خانه شما روح می بخشند.

گل ها موجودات زنده ای هستند که می توانند باعث تغییر دکوراسیون شما شوند. چند گل سبز با گلدان های سفید و قهوه ای رنگ کنار مبل های خود در پذیرایی بگذارید. سعی کنید از همه نوع گل و گلدانی با سایزهای مختلف استفاده کنید. همیشه نظم باعث زیبایی نمی شود، گاهی با بی نظمی در چیدمان گل ها، می توانید دکوراسیون زیبایی را به خانه های خود ببخشید.

گیاهان خانگی و جلوه بخشیدن به دکوراسیون
تغییر ظاهر خانه با گل های زیبا

قصه شگفت انگیز آینه ها در خانه و اتاق ها

حتما تا به حال به خانه ای رفته اید که یک آینه بزرگ در وسط پذیرایی قرار داشته باشد. شاید ابتدا به نظر برسد که این خانه چه دکوراسیون زیبایی دارد، البته این موضوع درست است؛ اما این آینه ها هستند که زیبایی خاصی به دیوار و شکل خانه می بخشند.

اگر به دنبال روشی برای تغییر دکوراسیون ارزان منزل برای ایام عید هستید، می توانید آینه های زیبایی را خریداری کنید. در بازار آینه های چند تکه ای وجود دارند که بسیار خاص و شیک هستند. می توانید جلوی
آینه ها یک سری مجسمه قرار دهید. اگر نمی دانید که بهترین جا برای آینه کجا است؟ بهتر است بگوییم که
آینه ها بهتر است که جلوی نور قرار بگیرند تا با بازتاب نور خانه را روشن کنند. این نکته برای خانه هایی که نور کافی ندارند، بسیار حائز اهمیت است.

تاثیر آینه ها بر دکوراسیون
آینه و زیبایی خانه

چرا مجسمه نمی خرید؟

شاید بعضی از افراد فکر می کنند که مجسمه ها قدیمی شده اند؛ اما اصلا اینطور نیست! کافیست سری به فروشگاه های فروش مجسمه بزنید تا باور کنید چه مجسمه های خاص و زیبایی وجود دارند که می توانند با روش ارزانی دکوراسیون خانه شما را در ایام عید عوض کنند.

مجسمه های کوچک و بزرگی خریداری کنید. می توانید این مجسمه ها را روی میزهای پذیرایی قرار دهید و یا حتی به دیوار آویزان کنید. آویزان کردن یک مجسمه به دیوار در کنار یک تابلو دکوراتیو، می تواند زیبایی خاصی به دیوار خانه های شما ببخشد.

مجسمه جزئی از دکوراسیون فضا است.
تاثیر مجسمه ها بر دکوراسیون خانه
Tags: مبلمان و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

چرا دکوراسیون داخلی در همه جا لازم است؟
رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ جوابی متناسب با سلیقه شما
فهرست