مبلمان و دکوراسیون

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ جوابی متناسب با سلیقه شما

بدون دیدگاه

حتما تا به حال برای شما اتفاق افتاده که می خواهید یک رنگ و لعابی به دکوراسیون خانه خود بدهید؛ اما دقیقا نمی دانید که چه کاری انجام دهید! رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ این سوالی است که بسیاری از افراد برای تغییر رنگ دیوارهای خانه هایشان می پرسند و گاهاً به هیچ جواب درستی هم نمی رسند.

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری
رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟

حالا رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟

اگر از ما سوال کنید؛ در جواب شما یک کلمه می گوییم “سلیقه”! اینکه کاغذ دیواری را انتخاب کنید یا رنگ دقیقا به سلیقه شما بستگی دارد؛ اما اگر می خواهید به سلیقه خود یک مقدار چاشنی منطق و دلیل هم اضافه کنید، دلایلی برای شما می آوریم که هنگامی که سوال رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری را می پرسید، بگوییم کاغذ دیواری!

گل های برجسته ی کاغذ دیواری و رنگ جذاب
گل های برجسته ی کاغذ دیواری، زیبایی خاص برای دیوار های خانه

خانه های خود را به باغی با گل های برجسته تبدیل کنید!

اولین مزیت کاغذ دیواری بر رنگ این است که دارای تنوع زیادی است. در واقع، شما با رنگ کردن دیوارهای خانه هایتان فقط یک رنگ ساده به دیوارهایتان می دهید.

رنگ و کاغذ دیواری؛ باغی برای خانه
کاغذ دیواری، باغی برای خانه های شما

اما اگر طرفدار خانه های شاد و جذاب هستید، کاغذ دیواری سه بعدی برای شما بهترین گزینه است. کاغذ دیواری های مدرن از گل های برجسته و زیبایی برخوردار هستند که می توانند در دکوراسیون خانه های شما تحول عظیمی ایجاد کنند.

با یک تیر دو نشان بزنید!

انتخاب کاغذ دیواری مناسب و با جنس قابل شستشو هزینه شما را در بلند مدت کاهش می دهد. شما با انتخاب کاغذ دیواری مناسب از شر لکه های ایجاد شده روی رنگ خانه رها می شوید و می توانید به راحتی آن ها را تمیز کنید.

کاغذ دیواری و رنگ های خاص برای اتاق
کاغذ دیواری خاص برای اتاق خواب

علاوه بر این، کاغذ دیواری نیازی به آمادگی خاصی ندارد که روی دیوارهای شما چسبانده شود؛ اما برای رنگ کردن دیوار، یک سری مراحل حوصله بر وجود دارد که ممکن است شما را خسته کند!

عیب کاغذ دیواری برای خانه های نقلی

اگر مجددا از ما سوال کنید که رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ از شما خواهیم پرسید که متراژ خانه شما چقدر است؟ اگر شما دارای خانه های کوچک و بی نور هستید، بهتر است دور استفاده از کاغذهای دیواری را خط بکشید.

رنگ و کاغذ دیواری در خانه های کوچک
چرا در خانه های کوچک از رنگ استفاده کنیم؟

متاسفانه یک عیب کاغذهای دیواری این است که نور داخل محیط را به خود جذب می کنند، مخصوصا اگر از رنگ های تیره کاغذ دیواری ها استفاده کنید؛ اما رنگ به دلیل براق بودن نه تنها نور را به خود جذب نمی کند، بلکه باعث بازتاب نور هم می شود. پس رنگ برای خانه های نقلی و کم نور بسیار مناسب هستند! البته اگر شما طرفدار خانه های تاریک هستید، باز هم می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید.

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ بهترین گزینه برای خانه های شما

اگر به فکر تعویض دکوراسیون خانه خود هستید و هنوز هم نمی دانید که رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟! بهتر است هر دوی آن ها را انتخاب کنید. کاغذ دیواری با داشتن طرح های متنوع به قسمت هایی از خانه شما زیبایی خاصی می بخشد. رنگ هم برای قسمتی از خانه که دارای وسایل متعدد و شلوغی می باشد مناسب است.

شما می توانید با ترکیب این دو زیبایی خاصی به خانه های خودتان ببخشید. یک زیبایی خاص با چاشنی سادگی و آرامش!

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری
ترکیب رنگ و کاغذ دیوار برای خانه های نقلی
Tags: مبلمان و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

به دنبال روشی ارزان برای تغییر دکوراسیون خانه خود هستید؟
رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل
فهرست