زیبایی و سلامت

انواع برند لوازم آرایش ایرانی

بدون دیدگاه

برند های لوازم آرایش ایرانی بسیار زیادی در بازار وجود دارند که همچون برند های سایر کشور ها برخی از آن ها با کیفیت بوده و دیگری کیفیت کافی را ندارند. اما بهتر است تا جایی که می توانید سعی کنید از برند های لوازم آرایشی ایرانی استفاده کنید چرا که اغلب آن ها دارای ضمانت در اصالت کالا هستند، همچنین سازگار با آب و هوای ایران تولید می شوند. علاوه بر این از آنجایی که بیش از 80 درصد لوازم آرایشی خارجی به طور غیرقانونی و قاچاقی وارد کشور ایران می شوند نامعتبر بوده و نمی توان از کیفیت آن ها اطمینان حاصل نمود.

معرفی برخی از برند های لوازم آرایش ایرانی

تمامی موارد زیر از جمله برند های لوازم آرایش ایرانی خوب و معروف در ایران هستند که با توجه به عوامل متعددی همچون سازگاری پوست صورت خود، قیمت آن ها و… می توانید یکی از این برند ها را انتخاب نموده و از محصولات آن استفاده نمایید.

محصولات برند لوازم آرایش ایرانی مای

محصولات برند لوازم آرایشی مای از جمله معروف ترین برند های ایرانی هستند که در میان انواع برند های موجود پرفروش ترین بوده و بدون شک تمامی خانم ها حداقل دو الی سه بار در طول زندگی خود از محصولات مای استفاده کرده اند. این برند لوازم آرایشی ایرانی به یکی از بهترین و بروز ترین لابراتور های لوازم آرایشی در خاورمیانه مجهز می باشد که طرفداران زیادی را تا کنون به خود جلب کرده است. برند مای در کنار محصولات آرایشی، محصولات مراقبتی از پوست و مو را نیز تولید می کند که سازگار با پوست افراد است.

محصولات برند ایرانی مای
محصولات برند مای

محصولات آرایشی برند کالیستا

کالیستا از دیگر محصولات برند های لوازم آرایشی ایرانی است که با کیفیتی خوب و مناسب سبب زیبایی بیشتر بانوان ایرانی می شود. از مشخصه های مثبت برند کالیستا می توان به این مورد اشاره کرد که این برند در تولید محصولات خود از خالص ترین و بهترین مواد اولیه ی کشور اروپا استفاده می نماید. یکی از زیبایی های ظاهری برند کالیستا در مقایسه با ظاهر سایر برند های ایرانی بسته بندی و رنگ و لعاب این بسته بندی ها می باشد! به گونه ای که در بسته بندی این محصولات بازی با رنگ ها کاملا به چشم می خورد.

محصولات آرایشی برند کالیستا
محصولات برند کالیستا

محصولات آرایشی برند آنیکا

اگر اهل استفاده ی زیاد از انواع اسپری ها و یا بادی اسپلش ها هستید قطعا یا با برند آنیکا آشنا هستید و یا اینکه اسم این برند را بار ها و بار ها بر روی اسپری ها مشاهده کرده اید! چرا که تخصص اصلی و تمرکز برند آنیکا بر تولید انواع اسپری های زنانه و مردانه بوده و در این حرفه بسیار موفق نیز عمل کرده است. برند آنیکا از برند های لوازم آرایش ایرانی است و البته گفتی است که این برند به محصولات خود وسعت بخشیده و به تولید انواع محصولات مراقبتی از مو، کیت رنگ مو، لوازم آرایشی و… پرداخته است.

محصولات آرایشی برند ایرانی آنیکا
محصولات برند آنیکا

محصولات آرایشی برند سینره

برند سینره از برند های لوازم آرایش ایرانی است، منظور از کلمه ی سینره یعنی داشتن یک طبیعت زنده! محصولات برند سینره منشا گیاهی داشته و همین موضوع می تواند دلیل محکمی بر خوب بودن کیفیت آن باشد. برند سینره با تولید محصولات مراقبت از پوست و مو شهرت یافته و به مرور زمان به تولید لوازم آرایشی نیز پرداخت.

محصولات برند ایرانی سینره
محصولات برند سینره

استفاده از برند های لوازم آرایش ایرانی معتبر به شما فرصت استفاده از محصولات با کیفیت و اصل را می دهد. با استفاده از محصولات تایید شده ی بهداشتی سلامتی پوستتان را حفظ می کنید و این نکته را هم فراموش نکنید که این لوازم آرایشی ها متناسب با آب و هوای ایران تولید شده اند و به پوست شما آسی بنمی زنند.

Tags: زیبایی و سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

امسال آرایش لایت رو انتخاب کن!
راه های زیبایی پوست در خانه
فهرست