زیبایی و سلامت

بررسی لوازم آرایشی کاربردی و قیمت آن

بدون دیدگاه

قبل از خرید هر گونه لوازم آرایشی شما باید با نوع پوست و مو خود آشنا باشید. پوست بر اساس ژنتیک و نوع آب و هوا و محل سکونت و … دارای انواع مختلفی می‌باشد. به طور کلی پوست به چند نوع چرب و مختلط، نرمال، خشک و حساس تقسیم می‌شود. شما بر اساس نوع پوست خود باید لوازم آرایشی کاربردی و قیمت مناسب تهیه کنید.

 • کسانی که دارای پوست چرب و مختلط هستند باید از لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد چربی استفاده کنند.
 • کسانی که دارای پوست نرمال هستند، در انتخاب لوازم آرایشی و بهداشتی محدودیتی ندارند و تقریباً از هرگونه وسایلی می‌توانند استفاده کنند.
 • کسانی که دارای پوست خشک و حساس هستند باید لوازم آرایشی و بهداشتی کرمی و مرطوب و آبرسان استفاده کنند.
لوازم آرایش کاربردی و قیمت آن
لوازم آرایشی کاربردی و قیمت

حال چند مورد از لوازم آرایشی کاربردی و قیمت آن را عنوان می کنیم.

 • پاک کننده صورت

هر پوستی بر اساس نوع خودش باید از ژل شوینده و یا پن مخصوص استفاده کند. مرحله بعدی استفاده از تونر می‌‌باشد. معمولاً قیمت پن از 50000 تومان به بالا و انواع ژل از 100000 به بالا می‌باشد.

پاک کننده های آرایشی اصل و همراه قیمت
برای حفظ سلامت پوستتان حتما از پاک کننده های صورت استفاده کنید
 • ضد آفتاب

یکی از مهم ترین لوازم آرایشی کاربردی، ضد آفتاب می‌باشد. یکی از عوامل مهم پیری و سرطان پوست اشعه های مضر خورشید می‌باشد. استفاده همیشگی از ضد آفتاب پوست را از این اشعه ها محافظت می‌نماید. برای پوست های چرب از ضد آفتاب های فاقد چربی استفاده می‌شود. ضد آفتاب ها معمولاً بی رنگ و رنگی می‌باشد که می‌تواند براساس نوع کاربردش استفاده شود. قیمت ضد آفتاب ها از 00006 تومان به بالا می باشد.

ضد افتاب ها ی قیمت مناسب
ضد آفتاب برای حفظ زیبایی و سلامت پوست شما در تمام فصل های سال اهمیت دارد
 • کرم پودر

کرم پودر از جمله لوازمی است که می تواند تمامی عیب های صورت از جمله جوش و لک را پنهان کند و رنگ پریدگی و کسلی پوست را محو کند. کرم پودرها رنگ بندی متفاوتی دارد که بر اساس نوع پوست انتخاب می شود. حدود قیمت آن از 100000 تومان به بالا است.

کرم پودر اصل و با قیمت مناسب بخرید
در انتخاب کرم پودر ها دقت کنید و از انتخاب محصولات غیر اصل خودداری کنید
 • ریمل

چشم ها در نگاه اول هر بیننده ای به خود جلب می کند. داشتن مژه هایی بلند و حالت دار و پر حجم بر زیبایی چشم ها می‌افزاید. ریمل یکی از وسایل مهمی است که این زیبایی را خلق می‌کند. قیمت ریمل تقریباً از 100000 تومان به بالا است.

ریمل لوازم آرایش کاربردی به همراه قیمت
با انتخاب ریمل مناسب ظاهری چشمگیر خواهید داشت
 • خط چشم

خط چشم از دیگر لوازمی است که چشمانی زیبا به ارمغان می آورد. در واقع خط چشم، چشم ها را حالت دار می‌کند. قیمت خط چشم از 30000 تومان به بالا است.

خط چشم کیفیت مناسب همراه قیمت
خط چشم بخشی جذاب از آرایش چشم شماست
 • رژگونه

رژگونه از جمله لوازمی است که به صورت حالت می‌دهد. در واقع با رژگونه می‌توان به صورت زاویه داد و حدود گونه ها را معین کرد. رژگونه رنگ بندی های متفاوتی دارد که براساس نوع رنگ پوست، انتخاب می‌شود. حدود قیمت رژگونه از 30000 تومان به بالا است.

رژگونه همراه با قیمت
برای برجسته کردن گونه تان خوب است که از رژ گونه در آرایش استفاده کنید
 • رژ لب

رژ لب از محبوب ترین لوازم آرایشی می باشد. رژ لب ها انواع مختلفی دارند. رژلب جامد، مایع، مدادی و … از جمله انواع آن هاست. به دلیل طیف وسیع رنگ بندی، از تنوع بالایی برخوردار است. قیمت رژلب ها کاملاً متفاوت بوده و از 20000 تومان به بالا می‌باشد.

رژ لب با کیفیت و قیمت مناسب
رژ لب با کیفیت ماندگاری بالایی روی لب های شما دارد
 • لاک

لاک نیز جایگاه ویژه ای در میان خانم ها دارد. به دلیل تنوع بالای رنگبندی، مورد پسند همگان است. قیمت آن از 15000 تومان به بالا است.

لاک با قیمت مناسب
لاک ها ایجاد جذابیت برای دست های شما می کند

انواع لوازم آرایشی کاربردی و قیمت آن را بیان کردیم. آنچه که بسیار اهمیت دارد خرید لوازم مرغوب با کیفیت بالا و اصل می‌باشد. زیرا خرید محصولات بی کیفیت می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به پوست شما بزند. شما می توانید براساس نیاز و نوع کاربرد هر کدام از لوازم آرایشی را انتخاب کنید.

منابع:

https://www.bartarinha.ir
https://rooziato.com

Tags: زیبایی و سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

هر چیزی که باید درباره ولنتاین بدانید
فهرست