کسب و کار

استارت آپ ها و سرمایه گذاری در آن ها

بدون دیدگاه

استارت آپ ها را چقدر می شناسید و با اهمیت آن آشنا هستید؟

در تعریف اینکه استارت آپ چیست؟ می‌‌توان گفت استارت آپ‌ها در حال حاضر یکی از فعالیت های اجتماعی لازم در کشور ماست. استارتاپ کسب و کارها را نظم و ترتیب می‌دهد و بیشترین سود دهی را برای کسب و کار‌ها در نظر می‌گیرد. به طور مثال در زمینه های کشاورزی کشور ما یکی از پر توان ترین کشور های دنیا است اما هر سال شاهد این مسئله هستیم که کشاورزان بابت قیمت پایین محصولات خود ناراضی هستند. این مشکل به دلیل نبودن یک استارت آپ مناسب در این زمینه برای نظم دهی و فروش محصولات کشاورزی است.

در واقع استارت آپ‌ ها کسب و کار های نوپا هستند که با صرف کمترین سرمایه بیشترین بازدهی را دارند. به طور مثال شاید خیلی از شما تمایل نداشته باشید که تمام بازار را زیر پا بگذارید تا بتوانید بهترین کفش با مناسب ترین قیمت را پیدا کنید، کافیست شخصی این مسئله را سازماندهی و برنامه ‌ریزی کند و از تمامی مغازه های فعال در یک منطقه در زمینه کفش فروشی بخواهد تا محصولات خود را در کانال، سایت یا پیج او معرفی کنند. به این ترتیب علاوه بر اینکه مدیر کانال یا سایت در قبال دریافت هزینه ای این تبلیغات را انجام می‌دهد و سازماندهی می‌کند بلکه به مشتریان نیز می‌توانند خدمت ویژه‌ای ارائه دهد.

استارت آپ ها
استارت آپ

سرمایه گذاری

اغلب استارت آپ‌ ها با سرمایه ‌ای بسیار اندک شروع به کار می‌کنند. حتی بعضی از آنها بدون صرف کردن هزینه اولیه کار خود را شروع کردند. آنچه که یک استارت آپ را تبدیل به یک کسب و کار دائمی و یک مرجع معتبر می‌کند؛ پیگیری، استراتژی و به ‌روز بودن آن است.

در استارت آپ ‌ها شما می‌توانید با کمترین هزینه و سرمایه گذاری و کمترین میزان نیروی انسانی فعالیت خود را شروع کنید. این فعالیت بر محور دسترسی آسان می‌چرخد در واقع شما دسترسی متقاضیان را به محصول مورد نظر آسان می کنید و عرضه‌کنندگان با مراجعه به شما و پرداخت هزینه می‌توانند خیلی سریع محصول خود را معرفی و به فروش برسانند؛ به همین دلیل استارت آپ‌ها در تمامی دنیا تا به این حد محبوب شده اند و بسیاری از کشورهای پیشرو در این زمینه توانسته‌اند به موفقیت‌ های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کنند. مادر سایت  www.hamiket.com قصد داریم تا با معرفی کالا های مورد نیاز شما در نزدیکترین مکان در اطراف شما بپردازیم.

به این ترتیب شما می ‌توانید بدون مراجعه به بازار و طی کردن مسافت های طولانی کالای خود را انتخاب و سفارش دهید؛ همچنین می توانید با فروشندگان و مغازه‌ داران اطراف خود آشنا شوید و این مطلب می تواند فرایند فروش شما را تسریع بخشد در عین اینکه بهترین کالا را میتوانید انتخاب کنید. در این شرایط پیشرو و با وجود بیماری کرونا بهترین راه برای رونق بخشیدن به این بازار خفته می‌تواند سرمایه‌گذاری در بخش استارت آپ ها باشد.

استارتاپ ها و سرمایه گذاری
استارت آپ
Tags: کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آشنایی با استارتاپ ویکند‌ها
فهرست