زیبایی و سلامت

آشنایی با راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها

بدون دیدگاه

آشنایی با راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها

امروز می خواهم با شما درباره راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها با شما صحبت کنم. زیرا ماندگاری عطر یکی از مهمترین فاکتور های عطر و ادکلن است که بسیار از خانم ها و آقایان در هنگام خرید عطر و ادکلن به آن توجه بسیار زیادی دارند. در حقیقت ماندگاری رایحه عطر ها دارای نت های زمانی مختلف (ابتدایی، میانی و پایه) می باشد. نت ابتدایی بسیار سریع تر از نت های میانی و پایه از بین می رود اما نت های میانی و پایه به دلیل ادغام شدن با یکدیگر ماندگار تر می باشند.

اگر بخواهیم کمی روراست باشیم، باید بگوییم که اگر از بهترین عطر های موجود در بازار هم استفاده کنید. عطر شما کل روز را دوام نخواهد آورد و شما مجبور هستید، آن را تجدید کنید. اما چگونه می توان نیاز به تجدید عطر را کاهش داد؟ فروشگاه حامی کت در این مقاله قصد دارد تا با آموزش چند راه کار ساده به شما کمک کند تا میزان ماندگاری عطر خود را افزایش دهید.

معرفی راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها
معرفی راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها

چه راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عطر ها وجود دارد؟

راهکار های زیادی برای افزایش ماندگاری عطر ها وجود دارد؛ که از مهمترین آنها می توان به نگهداری صحیح از عطر اشاره کرد. نگهداری عطر ها در محیط های گرم و مرطوب مانند: پشت پنجره (در معرض تابش نور خورشید و …) می تواند باعث از بین رفتن ماندگاری عطر شما شود. دومین راهکاری که می تواند در افزایش ماندگاری عطر به شما کمک کند، این است که از عطر و ادکلن در نواحی گرم و نبض دار بدن استفاده کنید. برخی از نواحی گرم و نبض دار بدن عبارتند از: مچ ها، گردن، پشت زانو، آرنج و …

پوست چرب یکی از راهکاری های موثر در افزایش ماندگاری عطر ها است. بسیاری از کارشناسان با تجربه در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی توصیه می کنند که قبل از استفاده عطر و ادکلن، پوست خود را با وازلین، کرم های مخصوص و … چرب کنید. زیرا پوست چرب سبب کاهش تبخیر و همچنین از بین رفتن سریع رایحه عطر می شود. یک راهکار منحصر به فرد برای افزایش ماندگاری عطر های زنانه این است که به مو های خود عطر بزنید زیرا مو رایحه عطر را مدت زمان بیشتری حفظ می کند. البته ناگفته نماند مقدار زیاد عطر می تواند به مو های شما آسیب جدی وارد کند؛ بنابراین در میزان استفاده از عطر بسیار دقت کنید.

استفاده از عطر در ناحیه مچ
استفاده از عطر در ناحیه مچ

سخن آخر

همانطور که گفته شد، ماندگاری عطر ها هم برای آقایان و هم برای خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد. اما متاسفانه عطری وجود ندارد که بتواند در کل روز رایحه ماندگار داشته باشد و نیاز به تجدید دارد. نحوه نگهداری و استفاده از عطر در نواحی صحیح بدن می تواند به افزایش ماندگاری عطر ها در طول روز کمک کند. در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با برخی از راهکاری ها موجود برای افزایش ماندگاری عطر ها آشنا کنیم تا در طول روز کمتر به تجدید عطر خود نیاز داشته باشید. امیدوارم که از این راهکار ها استفاده کنید و در طول روز از رایحه عطر خود لذت بیشتری را ببرید.

Tags: زیبایی و سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

کدام مواد مغذی مانند ضدآفتاب عمل می کنند ؟
فهرست