پوشاک و مد

برای زیبایی بیشتر لباس و استایلتان آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید.

بدون دیدگاه

آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید

امروزه لباس و نوع پوشش یکی از جذابیت هایی است که در نگاه اول به هرشخصی خیلی به چشم می آید، مخصوصا نوع پوشش خانم ها که لباس جزو زینت های ظاهری آن ها به شمار می رود. لباس زنان دارای مدل های متفاوتی است، برخی برای زیباتر به نظر رسیدن لباس ها که برای استایل های متفاوتی طراحی شده است، از لباس آستین پف دار استفاده می کنند و طراحان لباس به زنان به خصوص دختران جوان می گویند لباس با این نوع آستین را به استایلتان اضافه کنید.

آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید
آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید

امروزه به توجه به انواع فرهنگ های مختلف طراحی لباس ها نیز متفاوت است، به همین دلیل نوع پوشش از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

البته این مسئله را نباید نادیده گرفت که، امروزه نوع پوشش به مد بستگی دارد و طراحی لباس از سوی کسانی که شغل اصلی و حرفه آن ها طراحی لباس است، صورت می گیرد.

طراحان لباس علاوه بر مد روز، به توجه به استایل های مختلف انواع لباس ها را طراحی می کنند و یکی از این مدل ها آستین پفی است.

طراحان لباس به دختران جوان به خصوص کسانی که اندام لاغر و قد بلندی دارند، برای زیباتر به رسیدن و پوشاندن دست های لاغر آن ها می گویند؛ آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید.

جذابیت بالای لباس با آستین های پفی

آستین یکی از اجزایی که در زیبایی لباس نقش مهمی را ایفا می کند و توجه بسیاری را به خود جلب می کند و تقریبا توجه ها به اجزای دیگر لباس کاسته می شود.

آستین پفی نیز یکی از مدل هایی است که طرح های مختلف دارد و توجه زیادی را به دلیل جذابیت بالایی که دارد به خود جلب می کند.

آستین پفی در لباس های مختلف، متفاوت است و گاهی از مچ شروع می شود تا شانه ادامه دارد، گاهی تنها از مچ تا آرنج ادامه دارد و در برخی از لباس ها از مچ تا ساعد لباس است.

کسانی که نوع پوشش خاصی دارند، مثلا از لباس های کوتاه و جذب استفاده می کنند و یا اینکه دامن های جذب جزو علاقه های شخصی آنها است، باید بدانیم که این مدل از دامن ها به تنهایی جذابیتی ندارند و برای زیباتر به نظر رسیدن، به این افراد پیشنهاد می شود؛ آستین پف دار را به استایلتان اضافه کنید.

آستین پف دار ایجاد استایل مینیمال جذاب
آستین پف دار ایجاد استایل مینیمال جذاب

 البته برای استفاده از لباس های آستین پفی علاوه بر کوتاه و جذب بودن لباس به مسائل دیگر همچون، جنس، طرح و رنگ لباس نیز باید توجه کرد.

برخی از افراد خیلی لباس های آستین پف دار را دوست ندارند به دلیل اینکه اگر این پف تا شانه ادامه پیدا کند و لباس با پوشش کامل همچون روسری پوشیده شود، چهار شانه و با هیکلی درشت به نظر می رسند.

اما اگر همین افراد پارچه های ظریف با کمر چسبان و طرح خلوت، لباس آستین پف دار که پف آن تنها از مچ تا آرنج ادامه پیدا کند، استفاده کنند بسیار جذاب به نظر می رسند.

 لباس های با آستین پفی و انتخاب آن ها و نحوه ی ست کردن آن ها با توجه به مطالبی که در مورد جنس، رنگ، طرح و استایل افراد ذکر شد، کار ساده ای است و قطعا از این مدل ست کردن افراد لذت خواهند برد.

آستین پف دار در استایل کلاسیک
آستین پف دار در استایل کلاسیک
Tags: پوشاک و مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

شلوار بگ استایل و نحوه ست کردن آن
کلاسیک ترین لباس هایی که همیشه مد هستن
فهرست